ART / Oil paintings / Oil painting 7495275
nr 749 5275
OIL PAINTING
Kopia efter Ida von Schulzenheim, portrait, subject size: 45x40, slitage & skador, unframed.
Kopia efter Ida von Schulzenheim, Porträtt, motivets mått: 45x40
Condition: slitage & skador, oramad
1000
SEK 650
Monday Mars 26 2012
at 19:46:51
300 kr
600 kr
450 kr